Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

02/03
«Міський експрес» для надійного захисту квартири

Страхова компанія «Українська страхова група» пропонує прості, а головне ефективні страхові рішення для надійного страхового захисту на всі випадки життя. Одним з таких рішень для захисту квартири або будинку є програма страхування «Міський експрес».

«Міський експрес» це оптимальна програма страхування житла, яка не передбачає огляду майна, дозволяє заощадити на страхуванні і разом з тим отримати якісний сервіс, гарантований брендом СК «Українська страхова група», за підтримки всесвітньо відомої - Vienna Insurance Group.

Договір страхування захищає від можливого збитку, спричиненого пожежею, вибухом побутового газу, ударом блискавки, стихійними лихами, впливом рідин з пошкоджених опалювальних, протипожежних, каналізаційних систем, неправомірними діями третіх осіб. Крім того, «Міський експрес» - це ще і захист Вашої відповідальності, наприклад, перед сусідами з нижніх поверхів у разі заподіяння їм шкоди з Вашої вини.

Оформити договір страхування майна та відповідальності за програмою «Міський експрес», Ви можете, звернувшись до найближчого підрозділу СК «УСГ» в Україні.

***

СК «Українська страхова група» працює на українському ринку класичного страхування з 2000 року, входить до складу однієї з найсильніших страхових груп, лідера страхового ринку Центральної та Східної Європи - Vienna Insurance Group.